O nás

Vhodně aranžovaná květinová výzdoba dovede doslova zázraky. Strohé prostory dovede zútulnit a naopak – pietnímu místu dodá důstojný nádech.

Květina - náš průvodce ve chvílích radosti i smutku

Květiny jsou neodmyslitelnou součástí všech slavnostních příležitostí. Pomohou nám ve chvílích radostných i v čase smutečním. Ne každá květina se ale hodí na každou příležitost. Záleží pochopitelně také na vhodné vazbě.

 

  • Jestliže plánujete nějakou akci, na které je květinová výzdoba nezbytným doplňkem anebo jen chce někoho potěšit skromnou kyticí, pak vám nabízíme k dispozici naše dvacetileté zkušenosti.
  • Jsme přesvědčeni, že dokážeme vyhovět naprosto každému požadavku a splnit každé vaše přání.

 

Rozhodně není naším cílem přesně určovat, jak musí vypadat realizace květinových výzdob a vazeb. Vy jste tím, kdo určuje tón. Proto je prvním krokem naše společná konzultace.

K realizaci vedou v podstatě dvě cesty.

 

  • Vy nám sdělíte svou představu a my ji společně s vámi dotvoříme.
  • Můžete nechat vše na nás a sdělíte nám pouze podrobnosti, které se týkají prostoru a typu akce. Podle těchto indicií vytvoříme buď prostor plný barev anebo stylovou dekoraci s minimalistickým designem.

Naše práce hovoří za nás

Každý zákazník je pro nás důležitý, a i ta nejskromnější zakázka bude zpracována v prvotřídní kvalitě. Za dobu našeho působení jsme za sebou nechali stovky spokojených zákazníků.

Není ale možné vyjmenovat všechny. Proto jen pro vaši představu bychom se rádi pochlubili několika známými osobnostmi a institucemi, které našich služeb v minulosti využily.

  • Patří mezi ně Wedding Factory, Unicredit Leasing, NAF Praha, Komerční Banka, v minulosti také hotely Palace Praha, Savoy Praha, Lepalais Praha, Riverside Praha a mnoho dalších.
  • Ze slavných osobností můžeme jmenovat například zpěvačku Lucii Bílou.

Pro inspiraci si můžete prohlédnout naše svatební práce

Neváhejte se na nás obrátit třeba jen se žádostí o květinu k narozeninám vám blízké osobě.

© 2017 BIANCA-květiny | Rozvoz květin. Powered by LaFlora.com.